EDGE | עיצוב ומיתוג עיצוב גרפי ומיתוג לעסקים

הופכים כל עסק, למותג.

חושבים שהגיע הזמן לקחת את העסק שלכם לקצה?

אנחנו מתמחים בעיצוב גרפי רב תחומי. התהליך כולל שילוב של אפיון העסק, התאמה אישית וחשיבה יצירתית.
אנחנו מתמקדים בפיצוח השפה המיתוגית ויצירת עיצוב אשר יגרום לעסק שלך להפוך יוצרות – כך שהתדמית שלו תפיק את המיטב בכל אמצעי התקשורת השיווקית של המותג. צוות מוכשר של מעצבים גרפיים מקצועיים בליווי לאורך הדרך, נפעל יחד לבניית עיצובים ויזואליים המבוססים על אפיון, אסטרטגיה וחשיבה שיווקית – אנחנו לא יוצרים גרפיקות, אלא חוויות ויזואליות.

עיצוב לוגו מקצועי

הלוגו הוא מרכיב מרכזי בתדמית העסק שלך, הוא חייב להיות ייחודי, מודרני ורלוונטי לתחום העיסוק שלך. זה הדבר הראשון שהלקוח שלך רואה, וזו ההזדמנות להתרשמות חיובית. הלוגו הוא החתימה שלך בכל ערוץ פרסומי – מהאינסטגרם ועד שלטי חוצות.

עיצוב פלייר

פלייר הוא פרסומת המשמשת לקידום אירוע, מוצר או שירות. הם חסכוניים ביותר, ויש מגוון רחב של אפשרויות עיצוב בהתאמה לכל עסק. מה שהופך אותם לאפשרות מצוינת עבור עסקים קטנים להגיע לקהל גדול ולקדם את המוצרים או השירותים שלהם.

עיצוב כרטיס ביקור

כרטיס ביקור הוא כלי שיווקי רב ערך עבור כל עסק שכן הוא מספק דרך פיזית ומוחשית ללקוחות לזכור וליצור קשר עם העסק. הוא משמש גם כרושם ראשוני ויכול לעזור לבסס אמינות ואמון בעסק. כרטיס הביקור שלכם צריך להיות ענייני, מקצועי, בולט ויוקרתי.

עיצוב פוסט / סטורי

תבנית מוכנה לסטורי ו/או פוסט לרשתות החברתיות יכולה לעזור לעסק שלך להעביר באופן עקבי את המסר של המותג שלה בצורה המדויקת ביותר. זה גם מאפשר יצירת תוכן יעילה ואפקטיבית, וחוסך המון זמן, משאבים וכאבי ראש.

עיצוב שלט

אנחנו מתמחים בעיצוב מקצועי לשלטים מכל הסוגים: שלטי חוצות, שלטי לד וניאון, שלטי עמודים וכו’.
שלטים מסוג זה בד”כ גדולים ומושכים את העין, והם משמשים לרוב למטרות פרסום ומיתוג – זו אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לבלוט כלפי קהלים ולקוחות חדשים.

עיצוב רולאפ

רולאפ, המכונה גם באנר נשלף, הוא אפשרות מעולה לעסקים מכיוון שהוא קל משקל וקומפקטי, מה שמקל על הובלה והקמה באירועים, תערוכות ואולמות תצוגה. בכל אירוע בו מתקיים אירוע חשיפה/קידום של העסק – מומלץ שיהיה רולאפ המציג את הנקודות העיקריות שלכם.

עיצוב תיקייה

תיקייה היא מעין כרטיס ביקור רב עמודים, בין שהוא דיגיטלי או מוחשי. אנחנו מעצבים את התיקייה בהתאם לצבעי המותג ומה שאתם מעוניינים לשדר, העיצוב כולל התאמה אישית לכל עסק בצורה שתבלוט ללקוח ותמשוך אותו לפתוח את התיקייה על מנת לעיין בה.

עיצוב קטלוג

קטלוג הוא כלי שימושי לכל עסק שכן הוא מספק דרך מקיפה ומאורגנת להציג מוצרים או שירותים. הוא משמש גם כמדריך עזר ללקוחות ויכול לסייע בהגדלת המכירות על ידי כך שיקל על הלקוחות ללמוד את דרכי פעולתו של המוצר או השירות שאתם מציעים.

עיצוב תפריט

תפריט מעוצב היטב מעצים את חווית הלקוח ומשפיע על הרושם הראשוני של הסועדים. ניתן לעצב אותו בצורה שיביא לקידום מנות או מבצעים, ובכך להגדיל את המכירות. יש לו חשיבות עצומה עבור העסק שלך, ולכן אצלנו יודעים להביא את היצירתיות לידי ביטוי בעיצובו.

עיצוב באנר

באנר הוא אחד הכלים הפופולריים והבולטים ביותר בשיווק הדיגיטלי. באנר מקצועי ימשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנצייאלים וישדר תדמית מקצועית עבור העסק שלך, אצלנו מבצעים אפיון אסטרטגי על מנת להתאים את הבאנר הפרסומי לצרכים של כל עסק.

עיצוב מודעה

מודעה מעוצבת היטב תעביר ביעילות מידע חשוב לקידום המטרה שלך, ותיצור בידול בינך לבין המתחרים שלך. מודעה מושכת מבחינה ויזואלית תגדיל את הסיכוי למשוך לקוחות פוטנציאליים. ובסופו של דבר תוביל להגדלת המכירות בעסק שלך.

עיצובים נוספים

לא מצאתם מה שאתם צריכים? מעוניינים בחבילת עיצוב ורוצים מחיר מיוחד? אולי אתם מחפשים עיצוב ייחודי ולא סטנדרטי? אצלנו המומחיות היא בתחום העיצוב הגרפי – לכן, במידה ואתם צריכים עיצוב לניוזלטר, ספר מותג, אריזות, גלופות ועיצובי בגדים וכדו’ – דברו איתנו.

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

    ליצירת קשר ישיר דרך האימייל: